Gelin En Özel Gününüzü Beraber Planlayalım

Salon Liza da her bütçeye uygun inanılmaz düğünler yapabilmeniz için; Silver Salon 700 kişi Gold Salon 1.000 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Hayalinizi bize anlatın hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

Düğün Masa
DÜĞÜN
NİŞAN
Kına elleri
KINA GECESİ
Düğünler

Salon Liza da kendi düğününüze sizleri misafir olarak davet ediyoruz. Full organizasyon paketlerimizle düğününüzde ihtiyaç duyduğunuz tüm organizasyonu ve planlamayı biz yapıyoruz size sadece eğlenmek ve bol bol güzel anılar biriktirmek kalıyor.

Nişan & Söz Merasimi

​Evliliğin başlangıcı olan nişan ve söz gibi etkinliklerinizde ilk adım atacağınız bu anda her şeyin hayal ettiğiniz gibi olması için farklı nişan ve söz konseptleri oluşturuyoruz ayrıca  nişan ve ya söz merasiminizi en ince ayrıntısına kadar beraber planlıyoruz.

Kına Gecesi

Kendinizi sultanlar gibi hissedeceğiniz eğlencenin doruklarına ulaşacağınız hem ağlayıp hem güleceğiniz muhteşem kına geceleri için ister nedime ekibimizle ister farklı organizasyonlarımızla kına geceniz düğününüzle yarışacak seviyede olacak.

Halkalar alıp verme
NİKAH
masaallah-sunnet-pastasi-kc3901741-1-a1f
SÜNNET
gelin ve damat
DİNİ DÜĞÜN
Nikah Töreni

Dilerseniz düğün töreninizde nikah merasimi yapabilir ya da dilerseniz tamamen nikah konseptiyle etkinlikte düzenleyebilirsiniz. İsterseniz ayakta nikah konseptimizi ya da oturma düzenli nikah merasimlerini tercih edebilir nikahtan sonra misafirlerinizle ikramlarınızın tadını çıkartırken hafif müzik eşliğinden güzel dakikalar geçirebilirsiniz.

Sünnet Düğünü

Evladınızın erkekliğe ilk adım attığı zamanda tüm dostlarınızın yanınızda olduğu muhteşem bir sünnet düğününde oğlunuz kendini Şehzade gibi hissedecek. Sizleri de yıllar öncesine evliliğinizin ilk anlarına götüreceğiz. Açılış dansı sizlere özel olacak .

Dini Düğün

Kadın - Erkek farklı giriş kapıları sayesinde dilerseniz haremlik selamlık dilerseniz semazenli, ilahili ve dualı dini düğünlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Tüm detaylar istediğiniz gibi planlanır ve size en uygun düğün merasimi ortaya çıkarılır.